Jakim sposobem łatwo oraz ekspresowo dostać gotówkę

Jeżeli masz na własność lokal w takim wypadku mógłbyś uzyskać kredyt bez weryfikowania historii kredytowej w jednostce spoza sektora bankowego. Instytucje bankowe również udzielają pożyczki z zabezpieczeniem, ale by je dostać musimy zaprezentować zaświadczenia wskazujące na nasze przychody. Na dodatek miarodajność kredytowa klientów może być szczegółowo badana w bazach dłużników.


Niemało osób chce uniknąć takiego typu postępowania, z tej przyczyny szuka zobowiązań spoza sektora bankowego. Słynne pożyczki online proponowane są wprawdzie nawet dla klientów bez BIK aczkolwiek kwoty tego rodzaju chwilówek są najczęściej niewysokie. W wypadku, gdy szybko potrzebujemy ponad 12 tys. zł mamy możliwość starać się o zobowiązania pod zastaw nieruchomości. Istnieje wiele firm spoza sektora bankowego, jakie proponują takie artykuły, jednak wskazane jest skorzystać z usług profesjonalnej spółki. Proponujemy Grupę Safe House, jaka od od długiego czasu oferuje inwestum.com.pl pożyczki pod zastaw nieruchomości. Są to kredyty bez potrzeby zmiany miejsca zamieszkania jedynie z wpisem do KW, stąd kredytobiorca wciąż będzie mógł rezydować w mieszkaniu.

Jak dostać pieniądze pod zastaw

Gdy pragniemy ubiegać się o pożyczki pod zastaw domu starczy skontaktować się z BOK Grupy Inwestycyjny. Podczas ustaleń przedstawiciel zaprezentuje naszej osobie szczegóły na temat kredytów tudzież przedstawi nam sumę kredytu. Miarodajność kredytowa konsumenta nie zostanie sprawdzana w rejestrach dłużników, nie jest zobligowany dostarczać także papierów poświadczających uzyskiwane przychody. Niemniej jednak niezbędne jest aby nieruchomość była zlokalizowana w obrębie jednego z większych miast, np. Kraków, Bydgoszcz czy Gdańsk. Wielkość kredytu dochodzi do czterdziestu procent wartości mieszkania. Charakteryzuje się niskim kosztem miesięcznym tudzież alternatywą wydłużenia okresu spłaty.

Kluczowe oświadczenia

Instytucja nie potrzebuje dokumentów o dochodach jednakże niezbędne są oświadczenia na temat samej nieruchomości. Stąd odbiorca musi przedstawić wypis z IV działu KW, akt potwierdzający własność jak i również pozostałe dokumenty tyczące się niezaleganiu z opłatami. Niezbędne jest aby przygotować fotografie nieruchomości ze środka i ze strony zewnętrznej. Na tej podstawie zostanie wyliczona wartość nieruchomości. Pieniądze możemy uzyskać już po jednej dobie. Zobowiązanie winniśmy zwrócić po półtorej roku.